SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
YAZ OKULU BJK BOSTANCI BASKETBOL OKULU
BASKETBOL 2017 YAZ PROGRAMIMIZ !!!


DEĞERLİ VELİMİZ;
2017-2018 Basketbol kış sezonu Eylül 2017 itibariyle start alacaktır.


Oluşturacağımız takımlarımızla yeni sezona daha iyi şartlarda hazırlanabilmek amacıyla hafta içi antrenman gün sayımızı yaz döneminde 4’e çıkartıp çalışma süremizi de yeniden planladık.


Yaz dönemi çalışmalarımız 03.07.2017-31.08.2017 arası 2 Dönem halinde HAFTAİÇİ 4 GÜN PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE günleri çalışma günlerimizi belirledik. Sporcularımızla kendi yaş gruplarıyla antrenman yapıp bireysel eksikleri daha net tamamlamak amacıyla özel gruplar halinde performans geliştirme  antrenmanları yapılacaktır ve bu doğrultuda antrenman süremizide 2 saat olarak planladık. 1.15 dk basketbol (Fundamental-Çabukluk ), 45 dk da (Kuvvet Ve Dayanıklılık) çalışmalarımız olacaktır. Cuma-Cumartesi-Pazar günleri ise antrenmanlarımız olmayacaktır.


Yaz antrenmanları sayesinde  yeni sezona en iyi şekilde hazırlanma imkanı yakalanıp olup,  bireysel gelişimlerinde  çok büyük etkisi olacaktır. Aynı zamanda birlikte daha fazla zaman geçirecek olan sporcularımız birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bularak hem sosyal gelişimlerine katkı sağlayabilip hem de takım içi ilişkilerini kuvvetlendirme şansı yakalayacaklardır.


                                                                


BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.