SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
BASKETBOL OKULLARI
*Basketbol Okullarımız'da öğrencilerimizin yaş ve deneyimlerine uygun olarak belirlenen gruplarda eğitim verilmektedir. *Eğitimlerimiz de temel beceri,fundemantel,fiziksel gelişim ve takım basketbolu ile ilgili geniş kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. *Kontenjanlarımız sınırlı sayılardadır. Basketbol, her grup için 15 kişilik kontenjanı mevcuttur. *6-15 yaş arası çocuk ve gençlerimizi çalışmalarımıza bekliyoruz.
 • Beşiktaş JK Bostancı Basketbol Spor Okulu
 • BRANŞLARIMIZ

  BJK BASKETBOL

  BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

  BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

  Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

  BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.