SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ

PROFESYONEL BASKETBOL KURSU

ANKASPOR OLARAK; SPOR OKULLARIMIZDA VE TAKIM ÇALIŞMALARIMIZDA BRANŞINDA UZMAN VE YÜKSEK DENEYİM SAHİBİ EKİPLERİMİZ İLE MODERN VE DE POZİTİF YAKLAŞIMLI ANTRENMAN METODLARI UYGULAYARAK SPORCULARIMIZIN İHTİYAÇ DUYACAKLARI TEKNİK DONANIM VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ ONLARA KAZANDIRMAYI AMAÇLIYORUZ.

BÖYLEYECE HEM SPORTİF YAŞAMLARINDA HEM DE SOSYAL HAYATLARINDA DAHA BAŞARILI VE AKTİF BİREYLER OLMALARI KONUSUNDA ONLARA KATKI SAĞLAMIŞ OLUYORUZ. SPOR,HAYATIN ÇOK ÖNEMLİ BİR KULVARI. BİZ ANKASPOR OLARAK BİZİM ÇATIMIZ ALTINDA BU YOLA BAŞLAYAN YA DA DEVAM EDEN ÇOCUKLARIMIZA IŞIK TUTMAYI HEDEFLİYORUZ.

BASKETBOL KURSU

SPOR OKULU ÇALIŞMALARIMIZDA; ÇOCUKLARIMIZA REKABETTEN UZAK YÖNTEMLERLE BRANŞLARINDA TEMEL TEKNİK VE BECERİLERİ KAZANDIRMAYI AMAÇLARKEN AYNI ZAMAN DA DİYALOG KURMA VE KENDİNİ İFADE EDEBİLME KONULARINDA DA GİRİŞİMCİ BİREYLER OLMALARINA YARDIMCI OLUYORUZ.

KULÜP ÇALIŞMALARIMIZDA; SPOR OKULU ÇALIŞMALARINDA TEMEL DONANIMLARINI ELDE ETMİŞ SPORCULARIMIZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ DAHA ÜST SEVİYEYE ÇIKARTIP BUNLARI TAKIM OYUNLARI İÇERİSİNDE KULLANABİLİR HALE GELMELERİNİ SAĞLARKEN SPORCU LİSANSINA SAHİP OLMALARINI SAĞLAYIP, YARIŞMACI ORTAMLARDA DA KENDİLERİNİ DENEME VE GÖSTERME FIRSATINI ONLARA SUNUYORUZ.

YAPTIĞIMIZ PROGRAMLARI TAMAMEN SPORCULARIMIZIN AKADEMİK PROGRAMLARINA UYGUN PLANLAYARAK,ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUL-SPOR İŞ BİRLİĞİNİ BAŞARI İLE YÜRÜTMELERİNİ HEDEFLİYORUZ.

BASKETBOL EĞİTMENLERİMİZ

ÇOCUKLARINIZI SPORA, ÖZELLİKLE TAKIM SPORLARINA VE KİŞİSEL GELİŞİM KONUSUNDA EN FAYDALI TAKIM SPORLARINDAN BİRİ OLAN BASKETBOLA YÖNLENDİRMENİZ ONLARIN GELECEKLERİNE YAPACAĞINIZ EN ÖNEMLİ YATIRIM OLACAKTIR.

BASKETBOL KONUSUNDA ANKASPOR OLARAK BU ÖNEMLİ NOKTALARI, SPORCULARIMIZA KAZANDIRMAK ADINA İHTİYAÇ OLAN TÜM DONANIMA SAHİP KADROMUZ VE MODERN TESİSLERİMİZ İLE SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ.
BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.