SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
BJK BOSTANCI BASKETBOL OKULU
BJK Bostancı Basketbol okulu 03/10/2015 Cumartesi günü yeni sezon faaliyetlerine başlıyor. Bostancı Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda yaş ve deneyimlerine uygun şekilde gruplandırılan 2010-1999 doğumlu öğrencilerin sportif  temel becerilerini arttırmaya yönelik  basketbol okulu çalışmaları yapılmaktadır.  Belli düzeyde basketbol eğitimi alan sporcular takım çalışmalarına dahil edilerek  basketbol altyapı liglerinde lisanslı birer sporcu olarak mücadele etmeleri sağlanmaktadır.
BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Levent,Bostancı ve Avcılar Şubeleri olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.