SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
BJK Bostancı Basketbol Okulu Yeni Sezona Hazır!
2016-2017 sezonunu başarı ile tamamlayan BJK Bostancı Basketbol Okulumuz, 2017-2018 sezonuna antrenör ve planlama bakımından hazır...
BJK Bostancı Basketbol Okulu olarak her zamanki hedefimiz; çocuklarımıza kaliteli bir basketbol eğitimi ortamı sunmaktır.
Her ne kadar basketbol okulu olsak da bizim için çocuklarımızın akademik yönden başarısı da en az basketbol eğitimi başarısı kadar önemlidir.
BJK Basketbol Okulumuzda yeni sezonda uygulanacak olan; sporcu takip sistemimizle ebeveynlerimiz de çocuklarımızın gelişimini kolaylıkla yakından takip edeceklerdir.
Yeni sezonumuzda BJK Bostancı Basketbol Okulu olarak salonumuzun fiziksel ve hijyenik anlamda daha elverişli olabilmesi için yaptığımız çalışmalar devam etmektedir.
Soyunma odaları ve lavobolarımız, tamamen yenilenmiş olarak yeni sezona hazır hale getirilmiştir...
BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.