SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
Bostancı Basketbol Okulu
BJK Basketbol Okulları olarak Bostancı şubemizde yeni sezon çalışmalarımız geride bıraktığımız haftasonu yaptığımız çalışmalarla başladı. 5-16 yaş arası tüm çocuk ve gençlerimizin katılabileceği programlarımız da yer almak için bizlere ulaşabilir ve ardından Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi spor salonunda yaptığımız çalışmalarda sizlerde yerinizi alabilirsiniz.

Uzman eğitmenler eşliğinde basketbol eğitimi için Bostancı'da tercih edebileceğiniz en gözde kurs olan BJK Bostancı Basketbol Okulumuzda çalışmalar aralıksız sürecektir.
BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.