SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
HOŞGELDİN 2017

Yeni yılın ilk haftasını geride bıraktığımız şu günlerde tıpkı geride kalan yılda olduğu gibi basketbol okulu çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.  Beşiktaş basketbol okulu olarak yılın tamamında eğitimlerini sürdüren şubelerimiz , 2017’de de çocuk ve gençlerimize spor sevgisini aşılamaya devam etmenin yanı sıra basketbolla ilgili gerekli tüm temel donanımı da edinmelerini sağlamaya devam ediyor. Yeni yılda da öğrenmeye ve eğlenmeye Beşiktaş basketbol okulu Bostancı şubemizde devam eden tüm çocuk ve gençlerimize mutlu seneler diliyoruz.  Spor ve mutluluk dolu sağlıkla geçireceğiniz bir yıl olmasını temenni ederken henüz aramıza katılmayan tüm basketbol sever çocuklarımızı da şubelerimize bekliyoruz.

BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.