SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
Levent çocuk basketbol kursu
Levent'te Lisanslı Beşiktaş Basketbol Okulu
Basketbol Okulları seçiminizde tercihiniz lisanslı basketbol okulları olmalı. Öğrencinizin basketbol kurslarına sadece zaman değerlendirme, sosyal faaliyette bulunma amacıyla katılmasını düşünseniz de, gideceği basketbol okulunda, basketbol kursunu verecek olan eğitmenlerin branşıyla ilgili belge ve yetkinliğe sahip olması, branşı sevdirme ve öğretme metodu da, sporu sevmesinde ve devamlılığın sağlanmasında büyük rol oynayacaktır.  Bu sebeple çocuklarınızın gelişiminde doğru bir yol seçmeniz açısından basketbol okulu eğitimleri konusunda yıllardır istikrarla, kalitesinden ödün vermeden devam eden basketbol okullarımızda deneyimli kadromuzla sporu seven, sağlıklı bir nesil yetiştirmenin önünü açıyoruz. 4. Levent metrosunun hemen yanında ulaşımı kolay konumumuz ile sizleri beklemekteyiz. BJK Basketbol Okullarımız ile profesyonel basketbol eğitim için ekip olarak hazırız.
BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Levent,Bostancı ve Avcılar Şubeleri olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.