SPOR EĞİTİM ORGANİZASYON
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
Danışma Hattı
0 532 525 72 75
MENÜ
KURUMSAL
Vizyonumuz

Tüm üyelerimizin, basketbolun en temel öğelerini, en iyi şekilde öğrenmelerini sağlamak. Takım sporcusu seviyesine gelenleri, yeteneklerine göre takımlara yerleştirmek. Alt yapı takımlarımızla ve pilot takımlarımızla başarılı sonuçlar almak, Türk basketboluna genç yetenekler kazandırmak.

Misyonumuz

Çağdaş bilgiyi ve son teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak, Uluslar arası standartları ve spor eğitiminde meslek ahlakını benimsemiş antrenörlerle çalışmak, Her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar geliştirmek, Vizyona ulaşma yolunda, spor ahlakından ve fair play ruhundan ödün vermemek.

Kalite Politikamız

-Çocuk ve gençlerimizin bilinçli spor yapmasına katkıda bulunmak.

-Çocuk ve gençlerimizin erken yaşlarda kabiliyetlerinin tespit edilmesi.

-Sporcu ve ailesinin bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde sağlanması.

-Kısa orta ve uzun vadede beklenti ve ihtiyaçları saptayarak, planlama ve uygulamalarda bulunmak.

-Çağdaş bilgi ve akademik çalışma sonuçlarının, hizmet kalitesini arttırma ve güvence altına alınmasında kullanımını sağlamak.

-Uluslararası  standartlarda bilimsel çalışmaları, hizmet alanlarında kullanıma sunmak.

-Tüm uygulamalarında, tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçüm, analiz ve iyileştirmeyi sağlayacak yaklaşımlarda çalışılmasını sağlamak.

-Spor ahlakı ve sosyal sorumluluk bilincinde sportif hizmet sunmak.
BRANŞLARIMIZ

BJK BASKETBOL

BJK Basketbol Okulu olarak öncelikli amacımız, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturarak, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri için çocuk ve gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve Beşiktaş J.K. Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir.

BJK basketbol okulu; Bostancı Şubesi olarak tesis kalitesi, faaliyet yapısı, program içerikleri ve eğitmen kadrosu ile çocuk ve gençlerimize nezih bir ortam ve kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar ve gruplarla antrenman yaparlar. Bu nedenle BJK Basketbol Okulu'nda 12 ay boyunca yeni kayıt alınabilmekte, kaydolan sporcu adayları seviyelerine uygun gruba yerleştirilerek, gelişim sağladıkça daha üst düzey gruplara dahil edilmektedir.

Yeterli düzeyde basketbol bilgi ve becerisi kazandırdığımız öğrencilerimizin, takımlar halinde, turnuvalara ve basketbol okulları arasında yapılan maçlara katılımı ile maç deneyimlerini artırmaları ve geleceğin profesyonel sporcu adayları olarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.

BJK Basketbol Okullarında eğitim alan öğrencilerimiz koordinatör ve antrenörlerimiz tarafından uygun görüldüğünde Kulübümüz altyapı takımlarına yönlendirilirler.